طراحی جلد کتاب روشی برای افزایش فروش شما

طراحی جلد کتاب و قدرت جادویی تصاویر در فروش بطن اصلی ماجرا است. باید این طراحی آنقدر قوی و زیبا باشد که بتوان آن را مانند تابلو روی دیوار نصب کرد. گرافیست و طراح به خوبی می داند اصول صحیح و پیش نیاز طراحی جلد کتاب چیست؟ ما در چاپ روم کنار گرافیست های خوش ذوق جمع شده تا خدمات طراحی جلد کتاب را به نحوی برای شما انجام دهیم که با قدرت تصویر نگاه خریدار را چنان شیفته خود کنیم.

بیشتر بخوانید

خدمات طراحی جلد کتاب چاپ روم

طراحی زیبا و منحصر به فرد

اتاق فکر چاپ روم متشکل از مارکترها ایده پردازان تصویری است که برای جلب رضایت مشتریان و مخاطب تلاش می کنند و طراحی منحصربه فرد خروجی این اتاق فکر است.

روانشناسی رنگ

استفاده از بهترین متخصصان در زمینه مشاوره و ارائه بهترین رنگ متناسب با مخاطبان هدف که منجربه افزایش فروش می شود.

برانگیختن حس صمیمیت

با استفاده از تصاویر جذاب در طراحی حس مخاطب را برای ایجاد صمیمیت و ارتباط هرچه بیشتر مخاطب با کتاب را درگیر خواهیم کرد.

رعایت UI و UX در جلد کتاب

رعایت UI و UX مطابق فناوری و جدیدترین تحقیقات به دست آمده که از روانشناسی چشم و احساس انسان ها نشات گرفته است.

ریز خدمات چاپ روم
در طراحی جلد کتاب

ارتباط دادن تصاویر و مفهوم جلد با مفهوم نوشتار داخل آن

طراحان چاپ روم با توجه به موضوع کتاب تصاویر مناسب را انتخاب خواهند کرد شاید برای طراحی کتاب داستان، بازنمایی یکی از بهترین صحنه های داستان گزینه ی مناسبی برای جلد کتاب شما باشد.

پرینت سیاه سفید ، پرینت سیاه سفید ارزان ایجاد تناسب ابعادی بین جلد کتاب و ساختار کلی کتاب

استفاده از یک اندازه مناسب که مانند آغوشی فیت و یک اندازه تمام صفحات را باید در بر بگیرد.به کاربردن جلد کوچک برای کاغذ بزرگ یا برعکس دور از حرفه ما است.

استفاده آگاهانه از طیف رنگی مناسب

برای طراحی جلد کتاب انتخاب آگاهانه رنگ بسیار اهمیت دارد.مهم نیست علاقه شما به چه رنگی است. طیف رنگی باید هم جهت با طراحی گرافیک و محتوای داخل کتاب باشد.

پرینت سیاه سفید ، پرینت سیاه سفید ارزان استفاده از فونت خوانا و مناسب طراحی جلد کتاب

متناسب با موضوع کتاب لازم است از فونت های خوانا و مناسب استفاده نمایید. برای مثال استفاده از فونت شکسته و نستعلیق برای کتب دانشگاهی و نوشته های علمی کمی بی ربط به نظر می رسد.

استفاده از المان هایی با سایز مناسب

استفاده از تصاویر و اندازه فونت و دیگر المان های گرافیکی روی جلد کتاب با سایز مناسب در طراحی جلد کتاب و جذاب به نظر رسیدن طرح بسیار موثر عمل میکند.

مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر جهت اخذ مجوزهای چاپ کتاب، کافی است شماره تماس خود را در کادر زیر وارد کنید تا پشتیبانان چاپ روم در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

انواع طراحی جلد کتاب

طراحی جلد کتاب های داستانی

طراحی جلد کتاب داستان بسیار حائز اهمیت است. زیرا بیشتر مخاطب های کتاب های داستان کودکان و نوجوانان هستند و چون برای کودکان بیشتر از هر چیزی تصاویر مهم است باید جلد کتاب به گونه ای طراحی شود که آن ها را مشتاق به خواندن کتاب کند.

طراحی جلد کتاب های رمانی

طراجی جلد کتاب های رمان باید متناسب با نوجوانان باشد. برای این کار لازم است در نقش یک نوجوان قرار بگیریم و ببینیم چه نوع جلدی چشم شمارا می گیرد؟ طراحی جلد کتاب رمان باید با طراحی جلد کتاب داستان متفاوت باشد.

طراحی جلد کتاب های دانشگاهی

طراحی کتب دانشگاهی باید مناسب کتاب دانشگاهی باشند بنابراین بیشتر از علایم مربوط به آن درس استفاده می شود برای مثال در کتاب های ریاضی از علاعمی مانند + ، – ،* و…. استفاده خواهد شد.

طراحی جلد کتاب شعر

برای چاپ کتاب رنگی، از دو روش متداول میتوان استفاده کرد، چاپ افست و چاپ دیجیتال، که هر کدام از این روش ها برحسب تعداد صفحات و کیفیت رنگ درخواستی شما برای تصاویر متفاوت محاسبه خواهد شد.

طراحی پشت جلد کتاب

لازم است در جلد پشت کتاب معمولا خلاصه ای از کتاب یا خلاصه ای از زندگینامه ی نویسنده باید نوشته شود به گونه ای که ابهامات از نظر خواننده پاک شود و متقاضی با خواندن جلد پشت کتاب بتواند یک خلاصه ی کلی از کتاب را درک کند.

مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر جهت اخذ مجوزهای چاپ کتاب، کافی است شماره تماس خود را در کادر زیر وارد کنید تا پشتیبانان چاپ روم در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

گالری ویدیو

معرفی چاپ روم
راهنمای ثبت سفارش
همکاری در فروش