چاپ ارزان در ونک

چگونه کتاب علمی ارزان چاپ کنیم؟

مقدمه
دلایل زیادی وجود دارد که چرا برخی افراد به دنبال نوشتن کتاب علمی شده هستند. در این مقاله قصد داریم چاپ ارزان در ونک را به عنوان یک راهکار بسیار عالی در جهت پیشبرد مقاصدتان، به شما معرفی کنیم.

هدف از چاپ کتاب علمی چیست؟

 در برخی زمینه ها، چاپ کتاب علمی منتشر شده یک روش ترجیحی برای ارائه دیدگاه جامع از تحقیقات محوری است. یک کتاب به شما این فضا را می دهد که در مورد جزئیات، پیچیدگی ها، ارتباطات و پیامدها به گونه ای بحث کنید که در مقاله مجله امکان پذیر نیست. در این موارد چاپ کتاب جهت دستیابی به موقعیت های هیات علمی  به شما اعتبار فوری می دهد. ماندگاری یک کتاب بسیار بیشتر از پایان نامه یا مقاله های منتشر نشده است و در رزومه شما در سالهای آینده جایگاه معتبری را اشغال می کند.

چاپ ارزان در ونک، ارائه دهنده خدمات چاپ کتاب

مرحله 1: مخاطبان خود را شناسایی کنید

ناشران مشاغلی هستند که با فروش کتاب درآمد کسب می کنند. این امر هم در مورد ناشران "تجارت" که برای عموم مردم کتاب می فروشند صادق است و  هم درباره ناشران "دانشگاهی" که کتاب ها را عمدتا برای دانشجویان و دانشمندان می فروشند. بنابراین، برای اینکه ناشری چاپ کتاب شما را انجام دهد، باید مخاطب کافی برای خرید کتاب شما داشته باشد. این مخاطب به شدت بر نحوه سازماندهی و نگارش کتاب شما تأثیر می گذارد. در واقع  هدف از پایان نامه این است که نشان دهد شما در مورد رشته تحصیلی خود آگاه هستید و سهم قابل توجهی در آن داشته اید. در مقابل ، هدف یک کتاب برآوردن نیاز خواننده است.

مرحله 2: کتاب های رقیب را شناسایی کنید

هنگامی که مخاطبان بالقوه را شناسایی کردید، باید با کتاب هایی که می خوانند آشنا شوید. کتاب شما با این کتاب ها رقابت خواهد کرد. هنگام شناسایی و خواندن کتاب های رقیب باید به موضوعاتی که آنها ارائه می دهند و نحوه نگارش نویسنده در مورد این موضوعات توجه کنید. در نظر بگیرید که آیا متن آموزنده است یا روایی، چه جزئیاتی در آن گنجانده شده است، چگونه متن سازماندهی شده است و آیا وسایل کمکی بصری مانند عکس ها، نمودارها یا جداول در آن آورده شده است یا خیر. همچنین از زمان انتشار این کتاب،  مدت زمان آن و سایر اطلاعات مربوطه مطاع گردید.

هدف از خواندن کتاب های رقیب چیست؟

ممکن است کتاب هایی پیدا کنید که بسیار شبیه کتاب شما هستند یا از جهات قابل توجهی متفاوت هستند (مانند موضوع خاص) اما دارای ویژگی هایی هستند که می خواهید از آنها تقلید کنید (به عنوان مثال یک استراتژی خوب برای ارائه تحقیقات چالش برانگیز از نظر فنی به مخاطبان گسترده). با درک خوبی از کتاب های مرتبط، قدرت شما در برنامه ریزی نحوه نگارش کتاب تقویت خواهد شد. اگر متوجه شدید که چندین کتاب در حال حاضر برای موضوع مورد نظر شما وجود دارد ، ممکن است لازم باشد تأکید خود را تغییر دهید تا کتاب شما چیز جدیدی ارائه دهد.

مرحله 3: یک طرح کلی برای کتاب خود ایجاد کنید

پس از داشتن مخاطب مورد نظر، درک عالی از کتاب های موفق در همان رده و ایده ای برای اینکه چگونه می توانید نیازهای آن دسته را برطرف کنید، می توانید برنامه ریزی دقیق کتاب خود را شروع نمایید. ابتدا یک طرح کلی در نظر بگیرید،  با موضوع اصلی هر فصل شروع  به نگارش نمایید و در مورد چگونگی پیشرفت موضوع کلی در کل کتاب برنامه ریزی انجام دهید

مرحله4 یک فصل نمونه بنویسید

شروع به نگارش فصل اول کتاب مورد نظر خود نمایید. سعی کنید این قسمت را چندین بخوانید و تجدید نظر کنید. هنگام نوشتن و تجدید نظر، به طور منظم برای خواندن برخی از عناوین رقیب خود وقت بگذارید. آنها چگونه با برخی از چالش هایی که با آنها روبرو هستید برخورد می کنند؟ آیا رویکردهای آنها موفق است یا می توانید راه بهتری را تصور کنید؟

مرحله5 ناشران یا نمایندگان مناسب را شناسایی کنید

هنگامی که نگارش کتاب خود را به پایان رساندید، باید ناشران بالقوه را شناسایی کنید. با مشاهده لیست عناوین رقیب خود شروع کنید و با ناشران آشنا شوید. همچنین با همکارانی که کتاب منتشر کرده اند صحبت کنید و از آنها بخواهید انتشاراتی های معتبر را به شما معرفی نمایند. به شما پیشنهاد میکنیم از خدمات چاپ ارزان در ونک بهره مند شوید.

نتیجه گیری
چاپ با کیفیت و البته مقرون به صرف را با چاپ کتاب ارزان در ونک تجربه کنید. جهت مشاهده چاپخانه های معتبر در ونک، آدرس آنها را در گوگل سرچ کرده و با مراجعه به وب سایت اختصاصی آنها، سفارش چاپ را ثبت کنید.