پرینت رنگی

سفارش آنلاین پرینت رنگی ارزان و باکیفیت

پرینت رنگی ارزان و باکیفیت اصفهان

تعرفه و کیفیت چاپ نامطلوب یکی از دغدغه متقاضیان پرینت رنگی است. چاپ روم تمامی این مشکلات را برای شما رفع کرده است. در این قسمت قصد داریم شما همراهان همیشگی چاپ روم را با پرینت رنگی و اینکه چگونه بتوانیم به صورت آنلاین و لحظه ای، سفارش رنگی خودمان را از طریق سایت چاپ روم ثبت کنیم، آشنا کنیم. به طور کلی پرینت و چاپ رنگی، مکانیسمی متفاوت با پرینت سیاه و سفید دارد، به این صورت که در پرینت رنگی ابتدا باید توسط دستگاه چاپ و اپراتور دستگاه، میزان رنگ و تعداد رنگ مصرفی محاسبه شود و سپس قیمت چاپ به مشتری اعلام گردد. مجموعه بزرگ چاپ روم با به کارگیری از متخصصان حوزه چاپ و نشر، اقدام به قیمت گذاری به صورت لحظه ای پرینت رنگی کرده است، این موضوع شاید برای شما خیلی جالب و هیجان انگیز باشد.ّ

 روش کار ما به این صورت است که در دو گروه مختلف، نمونه پرینت رنگی را دسته بندی کرده ایم و شما کاربران عزیز با توجه به فایل چاپی خود، ابتدا باید نوع گروه فایل خود را انتخاب کنید و سپس شروع به ثبت سفارش کنید. برای آشنایی با مشخصات هر گروه پرینت رنگی تا پایان در کنار با بمانید.

شاید برای شما کاربران عزیز این سوال پیش آمده باشد که چرا چاپ روم سفارشات پرینت رنگی را با قیمت ارزان پرینت میکند و یا حتی ممکن باشد به کیفیت کار ما تردید داشته باشید. با تمام احترامی که برای نظر شما قایل هستیم لازم میدانیم این نکته را برای شما بیان کنیم که علت پرینت رنگی ارزان، کیفیت پایین کار چاپ نیست. مجموعه ما مجهز به دستگاه های به روز و صنعتی چاپ دیجیتال و چاپ افست میباشد و همین موضوع تا حدود زیادی هزینه چاپ را پایین میبرد و دست ما را برای قیمت گذاری بسیار باز میگذارد. همچنین به علت اینکه ما خود کاغذ را به طور مستقیم از کارخانه خریداری میکنیم و دست واسطه را در این بین قطع میکنیم، باز هم قیمت تمام شده برای ما نسبت به سایرین، کمتر میشود عوامل دیگر مانند اپراتور دستگاه و نحوه کار با خود دستگاه هم تاثیر بسزایی در قیمت تمام شده دارد. بنابراین پرینت ارزان را با بهترین کیفیت برای شما مهیا میکنیم.

سفارش آنلاین پرینت رنگی

همانطور که در قسمت قبلی ذکر شد، برای سفارش پرینت رنگی، ابتدا باید دسته بندی فایل چاپی خود را مشخص کنید برای آسودگی خاطر و راحتی شما کاربران، ما در دو دسته مختلف این کار را برای شما انجام داده ایم و فقط کافی است شما فایل خود را با هر دسته مقایسه کنید و گروهی که با فایل شما تطابق داشت را انتخاب کنید و سفارش خودتون رو کامل کنید.

پرینت رنگی معمولی

این گروه برای دانشجویان و دانش آموزان که با جزوه و کتاب سر و کار دارند، بسیار پرکاربرد است. این گروه برای فایل هایی که میزان تصویر در آنها حداکثر تا 50 درصد و زمینه سفید دارند، مناسب است. در تصویر زیر یک نمونه فایل برای شما قرار داده شده است. در صورتی که فایل شما بامشخصات این گروه مطابق میباشد، هنگام ثبت سفارش این گروه رنگی را برای فایل خود انتخاب کنید، در صورت عدم تطابق میبایست به سراغ گروه بعدی پرینت رنگی بروید.

پرینت رنگی معمولی

پرینت تمام رنگ

اگر فایل سفارشی شما، جوهر زیادی مصرف کند، میبایست از این گروه در هنگام ثبت سفارش استفاده کنید.  میزان جوهر مصرفی در این کار بالای 60 درصد میباشد. در این قسمت هم یک نمونه فایل برای شما قرار داده شده است که در صورت تطابق با فایل سفارشی شما، هنگام سفارش این گروه را برای فایل خودتان انتخاب کنید.

پرینت رنگی تمام رنگ

امیدواریم توانسته باشیم به طور کامل شما را با انواع گروه پرینت رنگی در هنگام سفارش آشنا کرده باشیم. و در پایان لازم به ذکر است که بزرگترین افتخار ما تضمین کیفیت کار ما میباشد. مجموعه چاپ روم آماده عقد قرار داد با سازمان ها و مراکز خصوصی و دولتی در مورد انواع خدمات چاپ و نشر، با قیمت های توافقی میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع خدمات چاپ، با پشتیبانان متخصص چاپ روم تماس بگیرید.