پرینت جزوه موسسات آموزشی و مدارس

چاپ با تیراژ بالا، پکیج های تخفیف چاپ روم

مقدمه
اگر چه تمامی اقشار جامعه به نوبه خود متقاضی چاپ و تکثیر در تیراژ کم یا زیاد هستند اما برخی ارگان ها و سازمان های اداری و آموزشی بیشترین حجم تقاضا برای خدمات چاپ را به خود اختصاص می دهند. در این مقاله قصد داریم در مورد پرینت جزوه موسسات آموزشی و مدارس صحبت کنیم. با ما همراه باشید تا با استفاده از آموزش های جالب و کاربردی این مقاله بهترین خدمات چاپ و پرینت را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به دست آورید.

پرینت جزوه آموزشی با کیفیت بالا و تعرفه ارزان/ آیا این موضوع واقعیت دارد؟

چرا که نه. برخی افراد تصور می کنند چاپ ارزان به ویژه پرینت رنگی ارزان به منزله پایین بودن سطح کیفیت کار است. در حالی که به واقع چنین چیزی حقیقت ندارد، حداقل در انتشارات آنلاین چاپ روم چنین چیزی هرگز واقعیت نداشته و تمامی مشتریان چاپ با دریافت خدمات از طریق این موسسه کاملا رضایت خاطر داشته اند و به مشتری دائم این انتشاراتی مبدل گشته اند. بنابراین قبل از هر اقدامی برای ثبت سفارش چاپ باید سابقه چاپخانه ها را مورد بررسی قرار دهید و با کسب اطمینان از اعتبار آنها، بهترین محصول را دریافت نمایید.

عوامل تاثیر گذار در چاپ ارزان

کاهش هزینه های تولید

خرید کاغذ و سایر مواد اولیه از تولیدی ها، همچنین حذف واسطه ها در روند تولید و عرضه سبب می شود تا هزینه های مربوط به خط تولید تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند. در نتیجه انتشارات چاپ روم به دلیل وجدان کاری خود و همچنین آگاهی از اوضاع اقتصادی کشور ، تعرفه ارزان تری را برای خدمات چاپ و تکثیر در نظر گرفته است تا فشار مالی کمتری بر مردم جامعه وارد شود.

بهره گیری از پرسنل متخصص

فرض کنید چاپخانه به دلیل سهل انگاری کارکنان خود، عملیات چاپ را به طور صحیح انجام ندهد و اشتباهی در روند چاپ محصولات اعم از چاپ کتاب، تراکت، بتر های تبلیغاتی و حتی چاپ جزوه های آموزشی رخ دهد. در این صورت موسسه متحمل خسارت های مالی زیاد می گردد. بنابراین استفاده از نیروی انسانی کارآمد و متخصص می تواند به طرز موفقیت آمیزی از بروز اشتباهات و خطاهای چاپ جلوگیری نماید و میزان خسارت های اقتصادی کلان را کاهش دهد.

  ماشین آلات پیشرفته و مجهز

چنانچه موسسه های چاپ از ماشین آلات چاپ قدیمی و فرسوده استفاده نمایند، هزینه های زیادی را صرف تعمیر و تعویض قطعات دستگاه چاپ خواهند نمود. انتشارات چاپ روم ضمن استفاده از مجهز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های چاپ، هزینه های استهلاکی خود را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهند. در نتیجه هزینه های چاپ برای مشتری با قیمت ارزان تر و مقرون به صرفه تر محاسبه می شود.

پکیج های تخفیف ویژه برای سفارش چاپ با تیراژ بالا

سازمان ها و ارگان هایی که سفارش چاپ با حجم بالا دارند از پکیج های ویژه تخفیف چاپ روم بهره مند خواهند شد. در حقیقت چاپ روم علاوه تخفیف های که برای تمامی مشتریان خود در نظر می گیرد و بسیار منصفانه تعرفه های چاپ را مشخص می کند برای ان دسته از موسسات آموزشی و یا مدارس که متقاضی چاپ با تیراژ بالا هستند، تعرفه بسیار ارزان تری را در نظر می گیرند. پکیج های ویژه تخفیف چاپ روم شامل ارسال رایگان درب منزل و همچنین عدم محاسبه قیمت پرینت 30صفحه از کاغذ های چاپ می باشد. برای روشن تر شدن موضوع به این مثال توجه نمایید. در شرایطی که مدرسه یا مرکز علمی تقاضای چاپ 2000 نسخه از یک پی دف درسی را دارد، قیمت تمام شده محصول برای این مراکز آموزشی کمتر از میزان واقعی آن محاسبه می شود و سازمان های مربوطه هزینه 30صفحه از پرینت را مهمان چاپ روم خواهند بود.
قیمت پرینت سیاه سفید
قیمت پرینت رنگی 

نتیجه گیری
پدید آمدن هر تکنولوژی مستلزم پذیرش از سمت آحاد جامعه است. چاپ روم به سرویس چاپ آنلاین مجهز گردیده است و تمامی خدمات چاپ و تکثیر را با تعرفه های ویژه و باور نکردی به مشتری عرضه میدارد. در نتیجه این امر ممکن است برخی افراد جامعه نسبت به خدمات چاپ آنلاین دید مثبتی نداشته باشند. این در حالی است که جهان به سمت ماشینی شدن در حال حرکت است و در آینده ای نه چندان دور،  تمامی فروشگاه ه و مراکز تجاری به صورت آنلاین ارائه خدمات می نمایند. پس بهتر است با تکنولوژی های روز دنیا هم گام شویم.