پرینت ارزان کرمانشاه

پرینت ارزان کرمانشاه، خدمتی تازه از چاپ روم!

 

مقدمه:
هزینه پرینت و چاپ یکی از دغدغه های اصلی مردم به خصوص دانشجویان و دانش آموزان میباشد. چاپ روم با ارایه سرویس پرینت ارزان ویژه مردم کرمانشاه سعی بر حل این موضوع کرده است. تا آخر با ما همراه باشید و از مزایایی که برای شما مردم شریف کرمانشاه در نظر گرفتیم، مطلع شوید.

مطالبی که در ادامه خواهید خواند:

چاپ روم چیست؟

چرا باید از طریق چاپ روم سفارش دهیم؟

تعرفه پرینت ارزان کرمانشاه

تعرفه پرینت رنگی ارزان کرمانشاه

تعرفه پرینت و چاپ ویژه موسسات آموزشی و مدارس

هزینه چاپ کتاب

چاپ روم چیست؟

چاپ روم یک سرویس پرینت و چاپ آنلاین میباشد که سابقه زیادی در این حوزه دارد. به منظور برخورداری همگان به خصوص مردم غیور کرمانشاه اقدام به سرویس آنلاین کردیم تا هر کسی که در کشور عزیزمان زندگی میکند، بتواند جزوات و کتاب خود را از طریق سایت چاپ روم، چاپ کند. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که پرینت ارزان، بی حکمت نیست. ولی ما این تضمین را به شما میدهیم که کلیه سفارشات شما از لحاظ کیفیت کار تضمین شده هستند و ضمن اینکه سفارش شما در اسرع وقت آماده و تحویل میشود.

چرا باید از طریق چاپ روم سفارش دهیم؟

در این قسمت به مزایای سفارش از طریق مجموعه بزرگ چاپ روم میپردازیم، توجه کنید هر کدام از موارد زیر به تنهایی ممکن است دغدغه تک تک ما بوده ولی چاپ روم با سابقه درخشانی که در این حوزه چاپ و نشر دارد، همگی این مشکلات را یکجا برطرف کرده است.

  • سفارش آنلاین در هر مکان و زمان از طریق سایت چاپ روم
  • صرفه جویی در هزینه با استفاده از سرویس پرینت ارزان کرمانشاه
  • جلوگیری از هدر رفت زمان رفت و آمد مراجعه به چاپخانه و یا دفاتر فنی
  • ارسال به سراسر کشور در هر نقطه
  • تضمین کیفیت چاپ
  • آماده سازی سفارش در اسرع وقت و ارسال سفارش

تعرفه پرینت ارزان کرمانشاه

در این قسمت هزینه پرینت سیاه سفید را برای شما بیان میکنیم. تعجب نکنید قیمت ها به روز هستند، کافی است به قسمت ثبت سفارش مراجعه کنید و در همان جا ثبت سفارش کنید.

پرینت دورو برگی: 480 تومان

پرینت یکرو برگی: 420 تومان

توجه کنید تعرفه ها ویزه دانشجویان و دانش آموزان میباشد و در صورتی که شما موسسه و یا آموزشگاه هستید، قیمت پرینت متناسب با حجم سفارش شما به صورت توافقی میباشد.

پرینت رنگی

 

تعرفه پرینت رنگی ارزان کرمانشاه

به طور کلی برای پرینت رنگی، میبایست ابتدا توسط اپراتور میزان رنگ مصرفی محاسبه شود و سپس قیمت پرینت رنگی لحاظ گردد. ولی چاپ روم با تجربه چندین ساله خود در این حوزه به صورت آنلاین هزینه را برای شما لحاظ میگردد.

پرینت رنگی ارزان دورو: 1800 تومان

پرینت رنگی ارزان یکرو: 1300

تعرفه پرینت و چاپ ویژه موسسات آموزشی و مدارس

  چاپ روم ویژه موسسات آموزشی و مدارس که حجم سفارشات بالاتری دارند، متناسب با حجم سفارشات تعرفه توافقی در نظر گرفته است. برای اطلاع کافی است با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا پشتیبانان سایت شما را در این باره راهنمایی کنند.

هزینه چاپ کتاب

اگر شما قصد چاپ کتاب دارید حتی در تیراژهای پایین، چاپ روم این کار را برای شما انجام میدهد. همچنین چاپ روم آماده انجام مشاوره رایگان در خصوص کلیه خدمات چاپ کتاب از گرفتن مجوز کتاب و طراحی جلد و ... را برای شمل انجام میدهد. در واقع صفر تا صد چاپ کتاب را برای شما انجام میدهد.

تعرفه چاپ کتاب در انواع قطع

قطع رحلی هر صفحه: 125 تومان

قطع وزیری هر صفحه: 100 تومان

قطع رقعی هر صفحه: 70 تومان

همچنین چاپ روم انواع خدمات صحافی کتاب را متناسب با سفارش انتخابی شما انجام میدهد.

جمع بندی
از اینکه تا اینجا همراه ما بودید تشکر و قدردانی میکنیم و امیدواریم تمام دغدغه های شما را در حوزه چاپ کتاب و پرینت ارزان را برطرف کرده باشیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر کافی است با پشتیبانان مجرب چاپ روم تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را خدمت شما کاربران عزیز برسانند.