پرینت ارزان کرج

پرینت ارزان کرج

برای شما همشهریان محترم ساکن کرج، ممکن است این اتفاق افتاده باشد که بخواهید جزوه و یا کتاب خود را پرینت کنید ولی هزینه سرسام آور پرینت شما را از انجام این کار باز زده باشد و یا حتی ممکن است زمان کافی برای مراجعه به یک دفتر فنی را نداشته باشید. پیشنهاد ما به شما اینه که پرینت جزوات و کتاب خودتون رو به ما بسپارید. در واقع یکی از اهداف اصلی تاسیس چاپ روم، پرینت ارزان ویژه دانشجویان و دانش آموزان با بهترین کیفیت بوده است. این امکان برای مردم عزیز استان کرج فراهم شده است که به صورت آنلاین و از طریق سایت چاپ روم، سفارش خودتون رو ثبت کنید و در اسرع وقت و با بهترین کیفیت، جزوه و یا کتاب چاپ شده خودتون رو درب منزل دریافت کنید.

چاپ روم چیست؟

چاپ روم یک مجموعه بزرگ در صنعت چاپ کشور محسوب میشود که توانسته با به کارگیری از دستگاه های مجهز روز و نیروهای متخصص حوزه چاپ و نشر، هزینه های چاپ و پرینت را به طرز قابل توجهی کاهش دهد و همواره به این موضوع افتخار میکند. از دیگر فعالیت های چاپ روم، فعالیت و مشاوره در زمینه نشر کتاب میباشد. بدین صورت که اگر قصد چاپ یک کتاب را دارید و دقیقا نمیدانید چه باید بکنید، کافی است با پشتیبانان مجرب چاپ روم تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان جهت چاپ کتاب خودتان بهره ببرید، علاوه بر آن میتوانید از متخصصان حوزه نشر کتاب جهت چاپ کتاب خود یاری بجویید و این نوید را به شما میدهیم که چاپ روم، از صفر تا صد چاپ کتاب را بر عهده میگیرد. در ادامه خلاصه ای از فعالیت های چاپ روم را برای شما بیان میکنیم:

  1. پرینت ارزان جزوه و کتاب به صورت آنلاین
  2. چاپ ارزان کتاب ویژه موسسات و انتشارات حتی 20 جلد
  3. مشاوره تخصصی رایگان در حوزه نشر کتاب توسط متخصصین این حوزه
  4. انواع خدمات صحافی کتاب و جزوه با به کار گیری از به روزترین دستگاه های صحافی
  5. آماده عقد قرار داد با کلیه موسسات آموزشی و سازمان های دولتی و خصوصی جهت انجام کلیه امور چاپ و پرینت ارزان

 

پرینت ارزان سیاه سفید و رنگی کرج

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چگونه و چرا چاپ روم، با این قیمت پایین و با کیفیت بالا، سفارشات را پرینت میکند. ما این حق را به شما میدهیم وکاملا منطقی است که در مقایسه با قیمت های زیاد بیرون این سوال برای شما پیش بیاید. در جواب باید بگوییم که این اختلاف زیاد در قیمت ناشی از سه مورد است. اولین مورد این که ما از دستگاه های به روز و بهینه چاپ و پرینت استفاده میکنیم و این مورد هزینه تمام شده چاپ را بسیار کاهش میدهد. دومین مورد این که ما کاغذهای مورد نیاز خودمون رو به طور مستقیم از کارخانه تهیه میکنیم و همین حذف واسطه، عامل مهم دیگر در کاهش هزینه چاپی میباشد. سومین و آخرین مورد استفاده از نیروهای متخصص جهت چاپ سفارش ها میباشد.

تعرفه پرینت ارزان کرج ویژه دانشجویان و دانش آموزان

پرینت سیاه سفید یکرو: برگی 360 تومان

پرینت سیاه سفید دورو: برگی 380 تومان

پرینت رنگی یکرو: برگی 1300 تومان

پرینت رنگی دورو: برگی 1800 تومان

چاپ دیجیتال و افست ارزان کتاب کرج

همانطور که در بالا ذکر کردیم، چاپ روم آماده عقد قرارداد با کلیه موسسات آموزشی و انتشارات در سراسر کشور میباشد. به این دلیل که موسسات و انتشارات سفارشاتشان به صورت سری میباشد، هزینه چاپ و پرینت آنها، بازهم کاهش میابد. در ادامه هزینه چاپ ارزان کتاب را برای شما بیان میکنیم. البته این نوید را هم به شما میدهیم که میتوانید به صورت آنلاین قیمت چاپ کتاب را استعلام بگیرید. میدانیم که برای موسسات و انتشارات ها، علاوه برقیمت، کیفیت چاپ و زمان آماده سازی سفارش بسیار مهم است. ما در مجموعه چاپ روم سعی کردیم، تا جایی که امکان دارد، نگرانی های مدیران موسسات و ناشران را برطرف کنیم. در واقع علاوه بر هزینه پایین چاپ، کیفیت چاپ را برای تمامی سفارش ها تضمین میکنیم و اگر مشکلی بابت چاپ داشته باشید، هزینه سفارش عودت میشود. همچنین سعی داریم سفارش ها حداکثر تا سه روزکاری پس از سفارش، تحویل مشتری داده شود.

در پایان هم از اینکه تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید تشکر میکنیم. در صورت هرگونه سوال در مورد سفارش پرینت جزوه و کتاب و نحوه ثبت سفارش کافی است با پشتیبانان چاپ روم تماس بگیرید. باز هم اذعان میکنیم که بزرگترین پشتوانه ما، مشتریان ما هستند و همواره سعی میکنیم، در جهت رفاه حال و رضایت ایشان تلاش کنیم.