پرینت ارزان تهران

پرینت ارزان تهران پیشنهاد ویژه برای دانشجویان و دانش آموزان تهرانی

همانطور که شما همشهریان عزیز تهران اطلاع دارید، قیمت چاپ و پرینت به طور شگفت انگیزی رشد داشته است و همین موضوع ممکن است، شما را از پرینت جزوه خود منصرف کرده باشد ولی یکی از اهداف اصلی مجموعه بزرگ چاپ روم، رفع مشکل گرانی چاپ و پرینت بوده است. به این صورت که شما فایل جزوات و کتاب های خودتان را به ما میدهید و فایل چاپ شده را درب منزل، با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن تحویل میگیرید. بله درست متوجه شدید، علاوه بر پرینت ارزان، در زمان خودتان هم به عنوان بزرگترین سرمایه زندگی، صرفه جویی میکنید.

بنابراین کافی است به سایت چاپ روم مراجعه کنید، مشخصات و اطلاعات سفارش خودتان را وارد کنید و جزوه چاپی خودتون رو درب منزل دریافت کنید.

چاپ روم چیست؟

چاپ روم یک مجموعه بزرگ در زمینه چاپ و نشر کتاب میباشد که سابقه بیش از یک دهه در این زمینه دارد و توانسته است با به کارگیری از نیروهای متخصص و دستگاه های به روز چاپ و پرینت، تمامی خدمات از نشر و گرفتن مجوز کتاب گرفته تا چاپ و خدمات صحافی را انجام میدهد. مهمترین افتخار چاپ روم، تضمین کیفیت تمامی سفارش ها میباشد. این مجموعه قابلیت چاپ و پرینت در تیراژ بالا، ویژه موسسات آموزشی وسازمان های دولتی را با قیمت توافقی دارد.

فعالیت های اصلی چاپ روم

  • چاپ و پرینت ارزان جزوه و کتاب
  • انواع خدمات صحافی جزوه و کتاب
  • انواع خدمات جهت نشر کتاب توسط متخصصین این حوزه
  • انواع خدمات طراحی و گرافیستی جهت چاپ کتاب و سایر امور چاپی
  • آماده عقد قرار داد با موسسات آموزشی و انتشارات جهت چاپ جزوه و کتاب

پرینت ارزان سیاه سفید در تهران

امروزه پرینت سیاه سفید، یکی از پرطرفدارترین نوع چاپ، برای پرینت جزوه و کتاب میباشد. چاپ روم با به کارگیری از به روزترین دستگاه های چاپ و پرینت، توانسته است قیمت پرینت را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و در عین حال بهترین کیفیت را عرضه میکند. در ادامه تعرفه پرینت ارزان تهران را برای شما کاربران عزیز ارایه کرده ایم. برای اطلاع دقیق و به روز از قیمت پرینت ارزان، به قسمت سفارش پرینت مراجعه کنید و قیمت لحظه ای را مشاهده کنید و در صورت تمایل سفارش پرینت خود را ثبت کنید.

پرینت سیاه سفید ارزان در تهران

پرینت دورو برگی: 380 تومان

پرینت یکرو برگی: 360 تومان

پرینت رنگی ارزان در تهران

پرینت رنگی بر خلاف سیاه سفید، بر اساس میزان رنگ مصرفی هر فایل، قیمت پرینت محاسبه نمیشود. البته در دفاتر فنی که با قیمت اتحادیه کار میکنند، قیمت ها را اینقدر بالا برده اند که دیگر نیازی به میزان رنگ مصرفی برای هر فایل نیست. متخصصان حوزه چاپ در مجموعه چاپ روم، کاری متفاوت برای قیمت گذاری را انتخاب کرده اند. به این صورت که در دو دسته رنگی معمولی و رنگی تمام تصویر، فایل های رنگی را دسته بندی کرده اند. به این صورت جانب مشتری هم لحاظ میگردد. ما سعی میکنیم در تصمیم گیری ها، همیشه جانب مشتری را در نظر میگیریم و این بزرگترین افتخار ماست.

پرینت رنگی ارزان در تهران

پرینت دورو برگی: 1800 تومان

پرینت رنگی یکرو: 1300 تومان

البته این موضوع را هم ذکر کنیم که تعرفه های بالا ویژه دانشجویان و دانش آموزان میباشد و در صورتی که شما موسسه آموزشی و یا انتشارات هستید قیمت ها به صورت توافقی میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است با پشتیبانان چاپ روم تماس بگیرید و سوالات خودتان را مطرح کنید.

مزایای سفارش پرینت آنلاین

  • صرفه جویی در وقت
  • کاهش هزینه چاپ و پرینت
  • کاهش آلودگی های صوتی و هوا
  • امکان پیگیری سفارش پرینت خود تا لحظه دریافت درب منزل

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ و پرینت ارزان کتاب، کافی است فرم سفارش را تکمیل نمایید و از مزایای عضویت در باشگاه مشتریان چاپ روم بهره ببرید. همچنین چاپ روم مجهز به بازاریابی چریکی، برای تمام مشتریان است، به این صورت که پس از ثبت نام شما در خود سایت، یک کد معرف منحصر به فرد برای شما صادر میگردد و در صورت معرفی این کد به دوستان و آشنایان خود، بسته به میزان سفارش، درصدی از فروش به کیف پول شما اضافه میگردد و میتوانید در صورت تمایل به صورت ماهانه، حساب خود را تسویه کنید.