پرینت ارزان اهواز

پرینت ارزان اهواز | پرینت ارزان دانشجویی جزوه اهواز

https://chaproom.com/blackAndWhitePrintاهواز یکی از استان های جنوبی کشور میباشد که به خون گرمی و مهمان نوازی شهرت جهانی یافته است. یکی از مشکلات مردم سراسر ایران به خصوص مردم اهواز، هزینه بالای چاپ و پرینت میباشد و ممکن است این گرانی قیمت، مردم این خطه از کشور را مجبور به عدم پرینت جزوه و کتاب کرده باشد. یکی از اهداف اصلی تاسیس چاپ روم، حل مشکل گرانی چاپ و پرینت میباشد. از شما کاربران گرانقدر چاپ روم میخواهیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا از معضلات چاپ و پرینت و حل تمامی این مشکلات توسط چاپ روم پرده برداریم.

سفارش پرینت آنلاین چاپ روم

یکی از مهم ترین معضلات هر دانشجو و دانش آموز برای چاپ و پرینت جزوه و کتاب، زمانی است که بابت رفت و آمد، به دفاتر فنی و چاپخانه ها تلف میگردد به همین دلیل ما تصمیم به ارایه سرویس پرینت آنلاین گرفتیم به این صورت که میتوانید در هر کجایی از ایران هستید میتوانید ثبت سفارش کنید حتی در خانه و یا محل کار خود، کافی است به سایت چاپ روم مراجعه کنید و با توجه به سفارش پرینت سیاه سفید یا پرینت رنگی، سفارش خود را ثبت کنید و جزوه چاپ شده خودتان را درب منزل دریافت کنید. مردم عزیز و خونگرم اهواز نیز میتوانند از این موضوع استفاده کنند و پرینت ارزان و با کیفیت را به صورت آنلاین سفارش دهند.

تعرفه پرینت ارزان اهواز

شما میتوانید به صورت لحظه ای و آنلاین استعلام قیمت پرینت بگیرید. همواره به دلیل نوسانات قیمت کاغذ، تعرفه پرینت، تغییر میکند ولی ما سعی میکنیم کمترین نوسان را در تعرفه های خودمان داشته باشیم. در حال حاضر تعرفه پرینت چاپ روم به صورت زیر است:

تعرفه پرینت ارزان سیاه سفید اهواز

پرینت یکرو برگی: 360 تومان

پرینت دورو برگی: 380 تومان

تعرفه پرینت رنگی ارزان اهواز

پرینت رنگی یکرو: 1300 تومان

پرینت رنگی دورو: 1800 تومان

مزایای سفارش پرینت آنلاین

 • جلوگیری از اتلاف وقت
 • امکان سفارش در هر مکان و زمان
 • کاهش هزینه چاپ و پرینت به یک هشتم قیمت مصوب
 • تضمین کیفیت چاپ
 • ارسال به سراسر کشور در اسرع وقت
 • کاهش آلودگی صوتی و هوا

فعالیت های اصلی چاپ روم

چاپ روم علاوه بر خدمات پرینت ارزان و با کیفیت جزوه، کلیه خدمات چاپ کتاب از صفر تا صد کار را انجام میدهد. همچنین خدمات چاپ عکس با بهترین کیفیت ممکن و قیمت به صرفه انجام میدهد. در حال حاضر چاپ روم با چندین ناشر در سراسر کشور همکاری دارد و خدارو شکر توانسته است، رضایت تمامی مشتریان خود را جلب کند. کلید موفقیت ما در این زمینه، قیمت پایین چاپ و کیفیت بالای کار بوده است. همچنین توانسته ایم سفارش های مشتریان را در اسرع وقت آماده کنیم  و خدمت آنها ارسال کنیم.

 • چاپ و پرینت ارزان و با کیفیت جزوه و کتاب
 • انجام خدمات چاپ و نشر کتاب ویژه ناشران و نویسندگان
 • مشاوره رایگان بابت چگونگی چاپ کتاب از صفر تا صد کار
 • انجام کلیه خدمات صحافی کتاب
 • چاپ عکس در انواع سایز و کیفیت عالی و قیمت به صرفه
 • آماده عقد قرارداد با موسسات آموزشی و سازمان های دولتی

چاپ دیجیتال کتاب ارزان اهواز

مجموعه چاپ روم طرحی ویژه موسسات آموزشی و ناشران و حتی نویسندگان که نیاز به چاپ کتاب دارند، در نظر گرفته است، به این صورت در هر تیراژی حتی 20 جلد هم خدمات چاپ دیجیتال کتاب را انجام میدهیم و این قیمت را با ارزان ترین تعرفه چاپ کتاب انجام میدهیم. البته این نکته را هم خدمت شما کاربران عرض میکنیم که در صورت نیاز به تیراژ بالا، چاپ کتاب را به صورت افست انجام خواهیم داد که در این صورت هزینه چاپ بازهم کاهش پیدا خواهد کرد.

در پایان از اینکه ما را همراهی کردید بسیار قدردانی میکنیم و امیدواریم دغدغه شما مردم اهواز را بابت چاپ و پرینت برطرف کرده باشیم. در صورت هر گونه سوال در مورد نحوه سفارش و تعرفه پرینت ارزان، کافی است با پشتیبانان سایت چاپ روم تماس حاصل فرمایید.