باشگاه مشتریان چاپ روم

امتیازات ویژه باشگاه مشتریان چاپ روم

چاپ روم تصمیم به منظور حمایت از مشتریان خود تصمیم به ایجاد باشگاه مشتریان نموده است. و از مزایای ویژه ای که برای کاربران در نظر گرفته شده، شما را آگاه سازیم.

 در ادامه با ما همراه باشید با نحوه عضویت در این باشگاه و چگونگی استفاده از این امتیازات و کلی پیشنهاد شگفت انگیز. و در صورت هرگونه سوال در مورد باشگاه مشتریان، با پشتیبانان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

عضویت در باشگاه مشتریان

برای برخورداری از امتیازات ویژه باشگاه چاپ روم میبایست در سایت چاپ روم ثبت نام کنید. در واقع کلید ورود به این باشگاه، ثبت نام در سایت است. پس فرصت را از دست ندهید و همین الان به قسمت ثبت نام بروید و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از ثبت نام، یک پنل کاربری برای شما فعال میگردد که در این قسمت تمامی اطلاعات مربوط به شما از سفارشات گرفته تا سیستم بازاریابی در این قسمت قرار میگیرد. در واقع پنل کاربری، به منزله شناسنامه و هویت شما برای ما به حساب میاید.

رایگان پرینت کنید!!؟

تعجب نکنید، اولین امتیاز شما پس از ورود به باشگاه مشتریان، 30 صفحه پرینت رایگان در اولین سفارش خودتان میباشد. این امتیاز فقط یکبار برای هر کاربر قابل استفاده است ولی نگران نباشید باز هم برای شما امتیازاتی در نظر گرفتیم که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

کسب درآمد از چاپ روم

دومین مورد از مزایای عضویت در باشگاه مشتریان چاپ روم،کسب درآمد از چاپ روم میباشد. پس از ثبت نام شما وارد پنل کاربری خودتان شوید و در قسمت پنل بازاریابی، میتوانید از دو طریق برای خود کسب درآمد کنید. اولین روش، لینک معرف شما میباشد. سیستم سایت چاپ روم برای هر کاربری به طور اتوماتیک یک لینک معرف تولید میکند که شما میتوانید این لینک را در شبکه های اجتماعی مثل وب سایت، تلگرام، ایستاگرام و .. به اشتراک بگذارید. مشتریانی که از طریق لینک شما وارد سایت ما میشوند و قصد سفارش دارند، سیستم این مشتری را به عنوان مشتری از طرف شما شناسایی میکند و درصدی از فروش تحت عنوان سود شما، به حساب کاربری شما اضافه میکند. درصد سود شما، بین بازه 10 تا 25 درصد میباشد که وابسته به سطح بازاریابی شما متغیر است.

دومین روش استفاده از کد معرف میباشد. کد معرف خودتان را میتوانید از همان قسمت پنل بازاریابی فعال کنید و به دوستان و آشنایان خود بدهید. که در صورت استفاده دیگران از این کد، درصدی از مبلغ سفارش، به حساب کاربری شما واریز میگردد.

پکیج های تخفیف دار

در صورتی که حجم سفارش شما مشخص باشد میتوانید از پکیج های تخفیفی استفاده کنید و از حداقل 10 درصد تخفیف هنگام خرید استفاده کنید. برای مثال اگر 1000 برگه فایل چاپی دارید، میتوانید به جای اینکه مستقیما سفارش خود را ثبت کنید، پکیج دانش آموزی خریداری کنید و سفارش خود را با پکیج پرداخت کنید. خوبی این پکیج ها اینه که مدت دار هستند و میتونید در طی چند سفارش و مدت آن پکیج، سفارش های خودتون را با پکیج، خریداری کنید. مثلا پکیج دانش آموزی، سه ماهه هستند یعنی شما میتونید هزار برگ این پکیج را در سه ماه و هر تعداد سفارش مصرف کنید.

استفاده از کدهای تخفیفی چاپ روم

چاپ روم همواره برای مشتریان خود به صورت ماهانه، کدهای تخفیفی، تحت عنوان کدهای وفاداری در نظر میگیرد. برای اطلاع از این کدها میتوانید به صفحه اینستاگرام چاپ روم، مراجعه کنید و از اطلاعات دقیق این کدها، بهره مند شوید.

در پایان از اینکه تا اینجای کار همراه ما بودید بسیار قدردانی میکنیم. لازم به ذکر است چاپ روم آماده عقد قرارداد با موسسات آموزشی و سازمان های دولتی و خصوصی با قیمت توافقی میباشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانان مجرب ما تماس بگیرید. چاپ روم این افتخار را دارد که کیفیت تمامی سفارش های خود، را تضمین میکند.