چاپ جزوه

چاپ ارزان و فوری

مقدمه
در این مقاله قصد داریم مهمترین مزیت ها و ویژگی های چاپ جزوه در انتشارات چاپ روم را خدمت شما کاربران محترم شرح دهیم. تا پایان این مطلب همراه ما باشید و با اطمینان خاطر، چاپ جزوه خود را به ما بسپارید.

نکات مهم در چاپ جزوه

انتخاب کاغذ مناسب برای چاپ جزوه درسی

یکی از مهمترین فاکتور های تاثیر گذار بر کیفیت چاپ جزوه درسی و آموزشی مربوط به جنس کاغذ می باشد. انواع مختلفی از کاغذ های چاپ در بازار موجود می باشد که هر کدام خصوصیات و ویژگی های منحصر به خود را دارند. معمولا برای چاپ جزوه از کاغذ تحریر و در موارد خاصی از کاغذ گلاسه استفاده می شود. کاغذ های تحریر با وزن 80 گرمی و 100گرمی متداول ترین انواع کاغذ های چاپ جزوه به حساب می آیند.

انتخاب جلد مناسب برای چاپ جزوه

با توجه به اینکه انتخاب جلد مناسب در زیبایی جزوه چاپ شده تاثیر چشمگیری دارد، برخی از مشتریان نسبت به انتخاب جنس و رنگ جلد جزوه حساسیت به خرج می دهند. انتشارات چاپ روم ضمن احترام به نظر و سلیقه مخاطب، قابلیت ثبت سفارش جنس و جلد جزوه را در نظر گرفته است تا بتوانید به دلخواه آن را انتخاب نمایید. معمولا کاغذ هاتی تحریر 80 گرمی، کاغذ گلاسه 135، 150، 200 و 250 گرمی و همچنین کاغذ کتاب با وزن 300 گرم از پر کاربردترین کاغذ هایی هستند که برای جلد جزوه مورد استفاده قرار می گیرند. جلد جزوه مطابق با سلیقه مشتری، به رنگ سیاه و سفید یا چهار رنگ انتخاب می گردد.

صحافی جزوه

برای جلو گیری از برگه برگه شدن کاغذ های جزوه چاپ شده می توانید از انتشاراتی ها بخواهید، جزوه شما را با استفاده از انواع مختلف صحافی مانند منگنه کردن، سیم دوبل، طلق،  شیرازه و غیره آماده کنند.

چگونه سفارش آنلاین چاپ جزوه بدهیم؟

شما کاربران محترم می توانید به وب سایت اختصاصی ما مراجعه نموده و از قسمت ثبت سفارش، درخواست خود را ثبت کنید. تمامی موارد مربوط به چاپ جزوه مانند تعداد نسخه چاپی، نوع صحافی، جنس کاغذ، رنگ جلد و غیره در فرم سفارش درج گردیده است. اگر درخواستی داشته باشید که در فرم مربوطه ذکر نشده می توانید با همکاران ما در انتشارات چاپ روم تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 امتیازات سفارش آنلاین چاپ جزوه

  • ثبت سفارش آنلاین چاپ جزوه در انتشارات چاپ روم این امکان را فراهم می آورد تا به شکل آنلاین هزینه چاپ را محاسبه کنید.
  • مهمترین مشخصه سفارش آنلاین چاپ جزوه، تعرفه ارزان و مقرون به صرفه آن است.
  • در شرایط فعلی جامعه و با افزایش نرخ مبتلایان به بیماری کرونا هر چقدر در منزل بمانید، ایمن تر خواهید بود. به همین دلیل استفاده از خدمات چاپ جزوه آنلاین می تواند به شما کمک کند تا کمتر از خانه خارج شوید.
  • چاپ جزوه آنلاین برای کاربران در تمامی نقاط کشور بدون مراجعه حضوری  و در هر زمانی امکان پذیر است از این رو می توانید در هر جایی که هسستید و هر زمان که بخواهید  وارد سایت چاپ روم شوید و از قسمت ثبت سفارش، نوع درخواست خود را ثبت کنید.
  • جهت تحویل فایل چاپ شده نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد. جزوه چاپ شده بسته بندی می گردد و به آدرس ثبت شده ارسال خواهد شد.   
  • علاوه بر چاپ جزوه آنلاین امکان ثبت سفارش چاپ پوستر، تراکت تبلیغاتی، کارت ویزیت، فایل های پی دی اف و غیره وجود دارد.

چاپ ارزان و فوری دو رو

چنانچه به دنبال پرینت و چاپ ارزان قیمت جزوه درسی و آموزشی خود هستید کافی است از سرویس خدمات چاپ ارزان و فوری چاپ روم استفاده نمایید. در صورتی که شما سفارش خود را صورت چاپ دو رو ثبت کنید، هزینه تمام شده نهایی چاپ جزوه نصف خواهد شد زیرا تعداد کاغذ های مصرفی کاهش پیدا می کند. انتشارات چاپ روم با استفاده از دستگاه های چاپ مجهز به شکل اتوماتیک تمامی خدمات چاپ دو رو را انجام می دهد.

نتیجه گیری
انتشارات چاپ روم جزوه سفارشی شما کاربران محترم را در کوتاه ترین زمان ممکن با تعرفه ارزان قیمت محاسبه میکند. از این رو با خیال راحت سفارش خود را به ما تحویل دهید و در زمان مشخص شده درب منزل تحویل بگیرید.