چاپ ارزان در  کرج

سفارش های پر حجم خود را؛ ارزان تر از همه جا چاپ کنید!!!

مقدمه
با گسترش تجارت الکترونیک و رونق کسب و کار های تجاری در فضای اینترنت طی چند سال اخیر شاهد ورود تکنولوژی جدید در صنعت چاپ و نشر کشور بوده ایم. بیشتر چاپخانه روش جدیدی را در روند ارائه خدمات خود به کار گرفته اند و به سمت فضای مجازی گرایش یافته اند. در این مقاله قصد داریم به موضوع چاپ ارزان در کرج بپردازیم. اگر شما هم علاقمند هستید هزینه کمتری جهت چاپ و پرینت محتوای الکترونیکی خود بپردازید، پیشنهاد می کنیم خواندن این مقاله را از دست ندهید. خبر های خوبی برای شما داریم.

چاپخانه های آنلاین در کرج چگونه فعالیت می کنند؟

مراکز چاپ و نشر آنلاین در کرج تمامی خدمات چاپ خود را به صورت کاملا اینترنتی انجام می دهند. مشتری در منزل شخصی و یا در محل کار بدون فوت وقت و اتلاف انرژی وارد وب سایت چاپخانه می شود و در بخش ثبت نام، اطلاعات اولیه خود را ثبت می کند. پس از باز شدن ویترین  فروشگاهی آنلاین، درخواست خود را ثبت می کند و در زمان کوتاه درب منزل تحویل می گیرد.

ارسال رایگان به سراسر کشور

خدمات چاپ آنلاین با تعرفه ارزان فقط به همشهریان کرجی محدود نمی شود بلکه سایر متقاضیان نیز می توانند از سراسر کشور وارد سایت چاپخانه مورد نظر شوند و سفارش خود را ثبت نمایند. تحویل محصول به آدرس ثبت شده در بخش ثبت نام برای افراد ساکن در کرج معمولا  طی 24 ساعت کاری پس از ثبت نام اولیه انجام می گیرد. ارسال برای شهرستان طی 5 روز کاری پس از ثبت سفارش صورت می پذیرد. در صورتی که قصد دریافت فوری دارید می بایست پست پیشتاز را انتخاب نمایید البته ناگفته نماند که هر چقدر زمان بیشتری برای چاپ به ناشر بدهید هزینه چاپ ارزان تر محاسبه خواهد شد.

مزایای خدمات چاپ آنلاین

زمان کافی

وقتی شما در منزل شخصی خود نشسته اید و عجله ای ندارید می توانید با صرف زمان کافی، چاپخانه های آنلاین متعدد را بررسی نمایید. نمونه کارها و همچنین تعرفه های مشخص شده آنها را مقایسه کنید و سفارش خود را در چاپخانه های معتبر و با کیفیت تر ثبت نمایید. افراد در مراجعه حضوری کمتر حوصله رفت و آمد به چندین مرکز چاپ را دارند و معمولا به اولین چاپخانه ای که در مسیر شان باشد، سفارش خود را تحویل می دهند.

کاهش هزینه های چاپ

به جهت حذف تعدادی از  واسطه ها ، کاهش هزینه های تولید و همچنین استفاده از دستگاه های چاپ مجهز و پیشرفته که هزینه استهلاکی کمتری دارند، تعرفه پرینت فایل های تصویری و یا حاوی متن کمتر محاسبه خواهد شد. به همین جهت سرویس پرینت ارزان در کرج با استقبال زیادی روبه رو شده است.

ثبت سفارش در 24 ساعت شبانه روز

محدودیتی در زمان ارائه خدمات آنلاین موسسه های چاپ وجود ندارد. این ویژگی بخصوص برای افراد شاغل یا دانش آموزانی که امتحان دارند و نمی توانند وقت خود را برای رفت و آمد تلف کنند؛ اهمیت زیادی دارد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز به سایت الکترونیکی چاپخانه مورد نظر مراجعه نموده و پس از بارگزاری محتوای الکترونیکی؛ سفارش خود را نهایی کنید. جهت پرداخت هزینه چاپ از قسمت درگاه الکترونیک اقدام نمایید.

معایب چاپخانه های آنلاین

  1. همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد تحویل محصول چاپ شده به ویژه برای شهرستان تقریبا 5 روز طول می کشد. بنابراین اگر شما عجله دارید بهتر است از روش سنتی استفاده نموده و فایل خود را به چاپخانه فیزیکی تحویل دهید.
  2. به دلیل اینکه شما قادر به لمس فیزیکی محصولات چاپی در سفارش آنلاین نیستید، توصیه می کنیم از سفارش چاپ عکس و یا ابزار های تبلیغاتی لوکس در نوبت اول خودداری نمایید زیرا ممکن است نتیجه چاپ متفاوت باشد.
نتیجه گیری
به رغم اینکه  استفاده از هر فناوری جدید و پیشرفته احتمال ریسک را نیز بالا می برد اما به دلیل پیشرفت دنیای امروز بهتر است کمی ریسک پذیر باشیم و خود را با شرایط روز جامعه و هماهنگ سازیم. قطعا در آینده ای نه چندان دور دنیای تکنولوژی طیف گسترده ای از کسب و کار ها را فرا خواهد گرفت و شیوه های سنتی منسوخ خواهند شد. پس چه بهتر از همین الان خود را آماده سازیم و هم گام به عصر فناوری پیش برویم.