چاپ آنلاین در ایلام

چاپ ارزان و فوری در ایلام

مقدمه
خرید اینترنتی و بی واسطه از تولید کننده مزایای زیادی به همراه دارد. علاوه بر فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده مواد غذایی و پوشاک امروزه شاهد فعالیت مجازی صنعت چاپ و نشر نیز هستیم. شاید تعجب کنید اما جالب است بدانید که تمامی فعالیت ها و اقداماتی که در شیوه سنتی چاپ و نشر انجام می گیرد به شکلی نوین و پیشرفته به فضای مجازی نیز وارد شده است.  چاپخانه ها سرویس خدمات چاپ آنلاین را راه اندازی نموده اند. در این پست می خواهیم وضعیت چاپ آنلاین در شهر ایلام را مورد بررسی قرار دهیم. تا پایان مقاله همراه ما باشید. نکته های آموزنده و جدیدی در این پست آورده شده که شنیدن آنها خالی از لطف نیست.

چاپ آنلاین چیست؟

به عملیات ثبت سفارش، مراحل چاپ و پرداخت هزینه که تماما در بستر اینترنت انجام می گیرد، سرویس چاپ آنلاین گفته می شود. در این نوع وب سایت های فروشگاهی چاپ و نشر، نیازی به مراجعه حضوری مشتری به محل چاپخانه نیست. مخاطب با یک سرچ ساده در گوگل و یا سایر پایگاه های اینترنتی، لیستی از چاپخانه های آنلاین را جستجو می کند، به آدرس الکترونیکی موسسه مورد نظر مراجعه کرده و پس از ثبتنام اولیه، سفارش چاپ خود را ثبت می کند. کارشناسان مراکز چاپ آنلاین در اسرع وقت با سفارش دهنده تماس می گیرند و مراحل بعدی را هماهنگ خواهند کرد.

چگونه محصول چاپی خود را تحویل بگیریم؟

علاوه بر اینکه شما جهت ثبت سفارش و تحویل محتوا برای پرینت نیازی به حضور فیزیکی ندارید، در راستای تحویل گرفتن محصول چاپ شده نیز، همین روند را طی می کنید. بسته پستی به آدرس شخصی شما و یا محل کارتان که در فرم ثبت نام درج نموده اید ارسال می شود. بنابراین می توانید با خیال راحت، سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید. تحویل کالا برای ایلامی های عزیز ظرف 24 ساعت آینده پس از ثبت سفارش انجام می گیرد اما برای شهرستان، مدت زمان تقریبی 5 روز کاری پس از ثبت سفارش نیاز است تا تحویل بسته ارسالی انجام گیرد.

چگونه به چاپخانه های آنلاین اعتماد کنیم؟

نحوه ارائه خدمات توسط چاپخانه های آنلاین یکسان نیست. برخی وب سایت های فروشگاهی به طور غیر قانونی فعالیت دارند و در صورت بروز هر مشکلی، امکان پیگیری برای مشتری وجود نخواهد داشت. بنابراین قبل از اینکه سفارش خود را ثبت کنید می بایست چند اصل را در مورد تعیین اعتبار چاپخانه های آنلاین بررسی نمایید.

ثبت آدرس دقیق 

موسسه های چاپ آنلاین معتبر باید دارای آدرس دقیق و شماره تلفن ثابت باشند. بدین ترتیب شما می توانید به چاپخانه اعتماد کنید و سفارش خود را به آنها تحویل دهید. البته پیشنهاد می کنیم کمی در مورد کیفیت کار آنها تحقیق نمایید و از کارشناسان چاپخانه تقاضا کنید تا نمونه کار های قبلی خود را برای شما ارسال کنند.

پاسخگویی 24 ساعته

در مقایسه با چاپخانه های فیزیکی که فقط در ساعات مشخصی از روز فعالیت دارند و شما برای مراجعه به آنها با محدودیت زمانی رو به رو هستید، مراکز چاپ و تکثیر آنلاین طی 24 ساعت شبانه روز، خدمات خود را به مشتری تحویل می دهند. شما می توانید در تمامی ساعات شبانه روز وارد سایت اختصاصی چاپخانه شوید و سفارش خود را ثبت نمایید. در صورتی که فیلد مربوط به درخواست شما در فرم سفارش وجود ندارد، این امکان فراهم گردیده شده تا با کارشناسان چاپخانه تماس بگیرید و موضوع را با آنها در میان بگذارید.

کاهش هزینه چاپ

یکی دیگر از فاکتورهای تعیین کننده میزان اعتبار چاپخانه های آنلاین، تعرفه ارزان برای خدمات چاپ و پرینت است. از آنجایی که بسیاری از واسطه ها در جریان چاپ آنلاین حذف می گردند، هزینه چاپ کاهش چشمگیری خواهد یافت. همچنین به دلیل اینکه مراکز چاپ آنلاین مواد اولیه خود را از تولیدی ها خریداری می کنند، از ماشین آلات چاپ پیشرفته و مجهز جهت چاپ بهره می گیرند و نیروی انسانی مجرب را استخدام می نمایند، هزینه های چاپ تا سطح زیادی پایین می آید. جهت دسترسی به  پرینت ارزان، ابتدا تفاوت قیمت چند چاپخانه را ارزیابی کنید و سپس با در نظر گرفتن کیفیت کار آنها، ثبت سفارش آنلاین را انجام دهید.

نتیجه گیری
کیفیت کار همراه با سرعت عمل مهمترین شاخصه ارزیابی اعتبار چاپخانه های آنلاین است. به همین جهت قبل از تحویل سفارش، به قسمت ثبت نظرات در وب سایت چاپخانه های آنلاین فعال در ایلام بروید و ببینید دیگران چه نظری در مورد کارایی چاپخانه دارند.