پرینت ارزان

پرینت ارزان :چرا و چگونگی چاپ آنلاین و ارزان 

چرا و چگونگی پرینت آنلاین و ارزان 

چاپ آنلاین فرآیندهای منحصر به فردی دارد و مهم این است که قبل از فرو رفتن در باتلاق های آزمایش نشده با مفهوم آن آشنا شوید. همیشه نمی توان به راحتی به خرید آنلاین روی آورد ، به خصوص اگر اهل اینترنت نیستید.
خارج شدن از منطقه امن شما می تواند دلهره آور باشد. از این رو ، ما تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهیم تا حرکت شما به سمت چاپ آنلاین و تجربه کاربری شما نرم تر شود.
آنچه چاپ روم ارائه می دهد راحتی ، قیمت مناسب و کیفیت است. ما مجموعه ای از خدمات بدون دردسر را ارائه می دهیم که به بهبود تجربه چاپ شما کمک می کند. اینها ، به نوبه خود ، چاپ روم  را بسیار متفاوت از چاپخانه های سنتی می کند.
روند کار در زیر ارائه شده است تا بدانید چه انتظاری باید داشته باشید:

سایت

سایت فروشگاه چاپ روم  ما تسهیلات ورود به سیستم دارد. کاربر پسند است و یک سیستم چت به نام رایچت وجود دارد که هر زمان بخواهید مشاوران به سوالات شما پاسخ می دهد. اگر سیستم چت نتواند به شما پاسخ دهد ، نمایندگان خدمات مشتری ما مسئولیت آن را بر عهده خواهند گرفت.
طراحی وب سایت امکان تجربه کاربر و شفافیت روان را فراهم می کند. همچنین می توانید کارهای هنری آماده چاپ خود را بارگذاری کرده و مستقیماً از وب سایت سفارش دهید.
اولین بار ممکن است کمی طاقت فرسا باشد ، اما آیا در ابتدا بیشتر چیزها طاقت فرسا نیستند؟ تعرفه های موجود در سایت برای کمک به شما در گرفتن فوری قیمت خود وجود دارد. بدون انتظار ، با مقایسه مستقیم برای پاسخگویی به خواسته شما. بهترین قسمت تنظیم کننده آنلاین ما دقیق بودن آن است و می توانید قیمت را مستقیماً از وب سایت بارگیری کنید.

روش های پرداخت

ما روش های پرداخت ایمن را در وب سایت به شما ارائه می دهیم که نیازی به جابجایی از محل کار دفتر یا منزل خود ندارید. اگر هنوز با بانکداری آنلاین کاملاً آشنا نیستید ، امکان پرداخت از طریق سپرده بانکی را دارید.

فقط یک نکته ، برای کاهش ناامیدی از مراجعه مداوم به بانک. می توانید اعتبار فروشگاه را با مبلغی خریداری کنید که می توانید برای پرداخت تعداد معینی از سفارشات آینده استفاده کنید و پس از اتمام اعتبار ، می توانید اعتبار فروشگاه را به راحتی بارگیری کنید.

شما از مزایای سفارشات مستقیم و پرداخت از حساب خود بدون دردسر پردازش پرداخت ها هر بار که سفارش جدید می گیرید ، لذت خواهید برد. اعتبار فروشگاه به شما امکان می دهد پول را در حساب Printulu خود نگه دارید و به راحتی خود از آن برای سفارشات بعدی استفاده کنید.
نکات تکمیلی پرینت آنلاین
ما فکر می کنیم بهتر است چیزی را چاپ کنید که از آن راضی باشید. ما چک اولیه خودکار خود را داریم تا از خطاهایی که ممکن است در نتیجه نهایی سفارش شما تأثیر بگذارد به شما هشدار دهیم. مهم است که به خاطر داشته باشید که با بررسی خودکار ، فایل ها باید آماده چاپ شوند.

اگر خطایی به طور خودکار قابل رفع باشد ، سفارش شما پردازش می شود. به عنوان مثال ، اگر شما بروشور A4 تهیه کنید اما آگهی های A5 سفارش دهید ، می توان اندازه آن را به صورت A5 تغییر داد. بدون تغییر مقیاس ، مشکلی نیست. اگر مقیاس نامتناسب باشد ، آن وقت است که نمی توانیم کمکی کنیم. مهم است که به مرکز راهنمایی مراجعه کنید و چک لیست نحوه آماده سازی چاپ آثار هنری خود را مرور کنید.


تحویل


تاریخ های خاص تحویل بر اساس خدماتی که شما با ارائه کارهای خود برای ما انتخاب می کنید ، در وب سایت مشخص شده اند.

این سیستم اکثراً خودکار است و برای اینکه بتوانیم کارایی را برای همه فراهم کنیم ، به تاریخ پایبند هستیم.

اگر همه کارها به موقع انجام شده است دیگر جای نگرانی در مورد تأخیر دریافت سفارش خود نیست. اگر هرگز پیش آمد که ما در اشتباه هستیم ، قطعاً موضوع را برای شما حل خواهیم کرد.

ما به مشتریانی که درباره گزینه های مختلف چاپ مطمئن نیستند با تماس با شماره های چاپ روم پشتیبانان چاپ روم  ،امکان مشاوره و راهنمایی های لازم  را فراهم کرده ایم. 


نتیجه


به دست آوردن آرامش مطلق ذهنی همراه با درک کلیت تصویر است. این سیستمی است که برای ارائه خدمات چاپ بدون دردسر طراحی شده است.
رومیت سامانه اینترنتی پرینت آنلاین است که به جهت ساده کردن خدمات چاپ با سرویس هایی نظیر آپلود فایل ، فایل شما را با بهترین کاغذ به قیمت دانشجویی در سریع ترین زمان آماده کرده و در تمامی نقاط کشور ارائه می دهد. 
نظرات خود را در کامنت مطرح کنید تا بابهره گیری از آن خدماتی هرچه بهتر را برای شما فراهم کنیم .